Drtiče odpadu

Uvažujete nad tím, zda si do kuchyně nepořídit drtič odpadu?
Určitě vás budou zajímat výhody, tak tady jsou:
☑ Nemusíte chodit vysypávat koš do kontejneru či popelnice.
☑ Ulevíte životnímu prostředí.
☑ Poradí si s veškerým biologickým odpadem.
☑ Zbavíte se zápachu z odpadkového koše.
☑ Jsou vestávěné ve skříňce pod dřezem – téměř neviditelné.
☑ Předejdete zanesení vodovodních trubek.

Drtiče odpadu jsou opravdu skvělou variantou odstraňování odpadků z kuchyně. Montují se přímo k průtokovému otvoru dřezu, takže jsou vlastně neviditelné, a přitom si poradí s veškerým biologickým odpadem, který v kuchyni vzniká – zbytky jídel, slupky, kosti, skořápky od vajíček, dokonce i nedopalky od cigaret a papírové kapesníčky.

Veškerá likvidace tohoto odpadu probíhá naprosto ekologicky a navíc ještě při úspoře energie. Drtič spotřebovává totiž energii jen při drcení odpadků, ale v klidovém režimu nespotřebovává energii žádnou. Pokud tedy drtič odpadků nespustíme, můžeme dřez používat standardně, jak jsme zvyklí – mýt nádobí, omývat ovoce či zeleninu atd.

Chovejte se ekologicky

Příjemným bonusem pro vás jako spotřebitele je, že pořízením drtiče odpadků ulevíte životnímu prostředí, protože rozloží odpadky na vodu a zbytkový odpad, kterého je potom podstatně méně. Voda jednoduše odteče a rozložený odpad nemůže sloužit malým domácím hlodavcům či hmyzu a bakteriím jako potrava a odejde přirozenou cestou do kanalizace či septiku. Organické zbytky jídel se tak nehromadí na skládkách, jako když odpadky vyhodíte do obyčejného odpadkového koše.

Jednoduchá obsluha a čištění

Jednou z obrovských výhod našich drtičů je jejich jednoduchá obsluha a prakticky žádné čištění. Spuštění drtiče zvládne i malé dítě, protože je snadné a bezpečné. Pokud se drtič nespustí, můžete dřez používat klasickým způsobem. Stejně tak jednoduchá je i údržba a čištění. Drtič má dlouhou životnost a jediné, co je občas potřeba udělat, je vyčistit ochrannou manžetu v hrdle drtiče, která je vyjímatelná přímo z dřezu. Jinak se o drtič prakticky vůbec nemusíte starat.

Nabídka našich drtičů

Naše firma nabízí několik druhů drtičů, které sice mají různé výkony podle vašich potřeb, ale vždy stejnou hlučnost, která je pouhých 40-45 dB. Všechny naše drtiče jsou vybaveny vysokootáčkovým motorem s permanentním magnetem. Motor se do vysokých otáček dostane prakticky ihned, takže zamezuje případnému zaseknutí drtiče odpadem a zaručuje opravdu rychlé drcení.

Drtiče jsou lehké a malé, a tak se snadno vejdou do skříně pod kuchyňský dřez. Tělo drtičů je vyrobeno z kompozitu, který je lehký a pevný, nekoroduje a zároveň účinně tlumí hluk, jenž vzniká v komoře drtiče. Drtící elementy jsou vyrobeny z nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost.

Přijďte si vybrat, rádi se vám budeme věnovat v našem studiu!