BORA - Revoluce v odsávání

V září letošního roku jsme měli příležitost navštívit firmu BORA a detailněji se seznámit s produkty, které vám od firmy BORA nabízíme. Ve firmě panuje velice příjemná atmosféra, která vyzařuje dynamiku, zapálení a vášeň lidí pro práci. Díky tomu má firma úžasné výsledky a přichází s inovativní produkty v oblasti kuchyňských spotřebičů. Hnací silou, vizionářem a inspirací firmy BORA je Willi Bruckbauer, který stojí za průkopnickým systémem odtahu kuchyňských par.
Odsávací systémy, integrované do varné desky, od firmy BORA způsobily revoluci ve světě kuchyní. Stejně jako my prodejci, tak i klienti oceňují jejich funkčnost, kvalitu i design.
Všechny produkty jsme měli možnost vyzkoušet při společném vaření. Byli jsme překvapeni minimální hlasitostí, intuitivním ovládáním a snadným čištěním. Výhodou je široká nabídka varných desek ať už indukčních, plynových nebo Tepan – gril z nerez oceli, které je možno, díky modulárnímu systému, libovolně kombinovat s odsávacím systémem.
Po revoluční technologii odsávání BORA nám kolegové představili nový profesionální spotřebič, parní troubu Flex BORA X BO. A jak funguje? Vy zadáte, na co máte chuť, trouba BORA X BO to uvaří. Zní to snadně a je to velice snadné. Žádné páčky, žádné knoflíky, žádné záludnosti. Můžete však čekat profesionální funkce, jako jsou třeba automatické čištění a odsávání páry pro neustálý volný výhled a čerstvý vzduch. Velký dotykový displej umožňuje intuitivní ovládání z jakéhokoli úhlu. Požadovaný výsledek tak nastavíte v několika krocích. Optimálním doplňkem k troubě je multizásuvka BORA, která zvládne vše, co potřebujete k ohřevu jídla a nádobí. A ještě něco navíc. Díky přehledné dotykové liště je ovládání zařízení opravdu hračka. Praktické, předem nastavené režimy zjednodušují ohřev, udržování teploty a rozmrazování potravin. Dokonce dokáže i vařit při nízké teplotě. Oceňujeme vysokou profesionalitu firmy BORA a jejich produkty vám rádi nabídneme.